Podsumowanie kursów w Brighton!

Podsumowanie kursów w Brighton!

11 października, 2019 0 przez admin

Zdobycie umiejętności stosowania języka angielskiego w życiu codziennym, wymowa zwrotów i wyrazów, integracja międzynarodowa w trakcie wyjazdu do „Seven Sisters Country Park” w pobliżu Eastbourne, gdzie znajdują się wyjątkowe białe klify. Spędzony miło czas w towarzystwie sympatycznych Czeszek Lusi i Iwety. Podziwianie piękna natury, Zwiedzanie największych atrakcji w Londynie, a wszystko to szlifujac angielski to niezapomniane doświadczenia pani Ewy Minas – nauczyciela przedmiotów logistycznych w trakcie jej pobytu na kursie językowym w Brighton na południowym wybrzeżu Anglii.

Z kolei pani Krystyna Zielińska – nauczyciel przedmiotów związanych z gospodarką magazynową i służbami lotniskowymi przyznaje:

„przez kolejne dni pobytu w BSC (nazwa szkoły językowej) w Brighton doskonaliłam swobodę wypowiedzi w języku angielskim, poszerzyłem zasób słownictwa w tym o czasowniki złożone, przypomniałam zasady tworzenia czasów przeszłych, podejmowałam kolejne próby związane z tworzeniem części mowy. Odbyłam wycieczkę do Londynu, gdzie musiałam używać języka angielskiego w różnych sytuacjach np. nabycie biletu, zapytanie o drogę, zamówienie obiadu w restauracji, zakupy, zapytanie w informacji o pociąg itp.grupy w których odbywa się nauka są wielokulturowe. Studenci pochodzą z wielu krajów oraz różnych kontynentów. Najwięcej studentów jest z Azji i z Europy ale są również studenci z Ameryki Południowej oraz Afryki. Ja i moja koleżanka jesteśmy jedynymi osobami z Polski w całej szkole. Osoby w grupie zmieniają się co kilka godzin co daje możliwość wzajemnego poznania się niemalże wszystkich studentów.

Na koniec pobytu na kursie panie Ewa i Krystyna otrzymały certyfikaty uczestnictwa w kursie i podniesienia poziomu języka na wyższy poziom. Gratulacje !!!